هواساز ساری

هواساز ساری

خانه تاسیسات و تهویه مطبوع گیلان در راستای  توسعه شرکت یگانه صنعت تهویه ( یستکو) تاسیس گردید ، این دو مجموعه با بیش از ۷۰ پرسنل و  10 سال سابقه و تکیه بر تجارب ارزشمند با هدف فعالیت در در زمینه فروش ، طراحی و اجرای سیستم های پیشرفته تهویه مطبوع صنعتی و خانگی و ارائه  خدمات پس از فروش  سیستم های تهویه مطبوع  پیشرفته و هوشمند گام برمی دارند ، بی تردید از بدو تاسیس تا کنون ایجاد همراهی و همدلی بسیار ارزشمند همکاران و مهندسان مجرب و متخصص در محقق شدن اهداف شرکت و اجرای پروژه های بزرگ استانی و کشوری تاثیر به سزایی داشته است. مسلماً عامل اصلی این موفقیت ،همکاری جمعی و تلاش تمامی همکاران محترم، بوده است .  

یکی از مهمترین اهداف این شرکت پرورش متخصص می باشد که این امر ما را از از سایرین متمایز می‌کند ، شرکت ما همواره با برگزاری دوره های تخصصی برای پرسنل خود سعی نموده تا دانش و اطلاعات آنها را جهت استفاده از تجهیزات جدید و پیشرفته و ارایه مشاوره تخصصی به روز نگه دارد، تا بتواند  با کیفیت ترین و با استانداردترین خدمات را برای مشتریان خود داشته باشد   و از آنجایی که شرکت ما قصد ارائه محصولات و خدمات با کیفیت در راستای رضایت مندی مشتری سرلوحه فعالیت‌های این شرکت است، همراهی و همکاری مستمر پرسنل شرکت با کارفرمایان محترم و انجام به موقع پروژه ها منطبق با خواست کارفرمایان محترم از اهداف  و دستورالعمل های اصلی شرکت می باشند.

ارائه  خدمات و اجرای سیستــــــم های  تخصصــــی سرمایشی  و    گرمایشی :

چیلـــر های تراکمــی هـوا خنـک SCREW  و SCROLL

هواســـاز  Air washerفن کویـل

سیستم های هوشمند سرمایشی Mini VRF  و VRF

سیستم های تخصصی ســرمایشی مولتی اسپلیت    و   داکت اسپلیت

طراحـــی و اجــــرا ی گاز طبی بیمارستـــانی

برخی از ویژگی های این مجموعه :

بیش از ۱۰  سال سابقه درخشان و اعتبار در ارائه با کیفیت ترین خدمات در زمینه سیستم های تهویه مطبوع

تنوع بی نظیر در محصولات ، تجهیزات و همچنین نحوه طراحی و اجرای پروژه ها

 ارزش آفرینی مستمر برای مشتریان (مشتریان را شریک تجاری خود می دانیم)

مشاوره صادقانه و تخصصی به مشتریان  همراه با نظارت و طراحی نقشه با توجه به نوع فعالیت مشتری

 امکان ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب به درخواست مشتری با توجه به بودجه و سلیقه مشتریان

 ارائه خدمات ، پشتیبانی ، سرویس و نگهداری پروژه ها و محصولات

  مسئولیت پذیری و پاسخ به مشتری در خصوص انجام به موقع خدمات در زمان و مکان مورد نظر مشتری

 تجربه موفق در ارائه محصول از معتبرترین برندهای ایرانی و جهانی .

 سرمایه انسانی با تجربه و با سابقه درخشان در امر فروش ، اجرا و خدمات سیستم های تهویه مطبوع

 متعهد به ارائه با کیفیت ترین محصولات و ارائه خدمات و ضمانت پس از فروش به مشتریان

 ایجاد ارتباط مستمر با مشتریان و ارائه پیشنهادات مناسب به آنان در مقاطع زمانی و مناسبت های مختلف

 فعال بودن در عرصه تولید و اقتصاد ملی با ایجاد اشتغال برای هموطنان این دو مجموعه را پیشرو در صنعت تهــویه و تبرید در استــان گیـلان قـــرارداده است.

محیط کاری حرفه در مسیر پیشرفت :

این شرکت از زمان تاسیس تاکنون در مسیر رشد و پیشرفت قرار داشته است و با ایجاد محیط حرفه ای و دوستانه توانسته است ، پرسنلی با تعهد بالا پرورش و رشد دهد که از ویژگی های مهم این محیط کاری می توان به حس مسئولیت پذیری، تعهدگرایی، همدلی و صمیمت، امنیت شغلی، احترام به کلام ، حرمت انسانی و نیاز به رشد و پیشرفت اشاره کرد. پرسنل ما سعی دارند تا به موفقیت خود و دیگران متعهد باشند.

انتخاب محصولات:

یکی از مهم ترین خدماتی که ما به مشتریان گرامی ارائه می دهیم، تهیه و تأمین کالاهای مورد نیاز آنها از برندهای معتبر داخلی و خارجی است،

تجهیزات و محصولات مورد نیاز هر پروژه از هر لحاظ از بهترین نوع خود انتخاب می شوند، افتخار ما این است که تمامی محصولات ما بصورت اورجینال و اصلی بدست مشتری می رسد تا مشتریان از ما بخوبی یاد می کنند.

رشد و پیشرفت رقابتی:

هر شرکتی مزیت ها و قابلیت هایی دارد که متفاوت از شرکت های رقیب است که شرایطی ایجاد می کنند تا مشتریان آگاهانه و با قدرت انتخاب بیشتر و بهتری نسبت به خرید محصولات و سفارشات خود تصمیم بگیرند ، در واقع مزیت رقابتی هر مجموعه از توانایی های منحصر به فردی می باشد،  که باعث تسریع در روند رشد پیشرفت آن مجموعه شده واجازه نفوذ به بازارهای دلخواه و برتری به رقبا را برای آن شرکت فراهم می نماید.

مزیت های رقابتی ما عبارتند از:

تحقیق و تحلیل بازار همراه با  دانش و مهارت شناخت صحیح نیاز مشتری

استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در طراحی و اجرا

 تحلیل پروژه و روند اجرا به جهت کاهش هزینه ها تا حد امکان

استفاده از نیروی انسانی متخصص و کارآمد همراه با دانش و مهارت کافی مدیران و کارکنان

افزایش کیفیت محصولات و تجهیزات تخصصی

افزایش مهارت و توانمندی در ارائه خدمات به مشتریان

تنوع در محصولات  و قدرت انتخاب بیشتر مشتریان

تحویل در مدت زمان توافق شده

ارتباط پایدار پرسنل با مشتریان همراه با  بررسی و  سنجش رضایتمندی مشتری

 خدمات پس از فروش منحصر به فرد و ایجاد ارزش برای مشتری

خدمات فنی و پشتیبانی در سراسر کشور

 به طور خلاصه، مزیت رقابتی ، ارزش های قابل ارائه یک شرکت به مشتریانش است، و شامل مجموعه عوامل یا توانمندی هایی است که همواره شرکت را به نشان دادن عملکرد بهتری از رقبا قادر می سازد.

پشتیبانی :

مشتریان حق دارند تا از کیفیت خدماتی که به ازای آن مبلغی را می‌پردازند، اطمینان حاصل نمایند. ما در راستای احترام به حقوق مشتریان علاوه بر تحویل خدمات انجام شده و یا تجهیزات فروخته شده به مشتریان، با ایجاد یک دپارتمان فعال جهت پشتیبانی به صورت تمام وقت در کنار مشتریان بوده و پاسخگوی آنها می باشد ، همچنین در جهت خدمت رسانی هرچه سریع تر به مشتریان خود، چندین کارشناس را در سطح شهر تعیین و تجهیز کرده تا در صورت نیاز مشتریان در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شود.

=========================================================================================

نمایندگی فروش، نصب و راه اندازی کولر اسپلیت، کولر گازی در رشت و استان گیلان، خدمات پس از فروش کولر اسپلیت در رشت و استان گیلان، خانه تاسیسات و تهویه مطبوع گیلان، اجنرال، گری و . . .
خانه تاسیسات و تهویه مطبوع گیلان (HVAC) در راستای توسعه شرکت یگانه صنعت تهویه(یستکو) تاسیس گردید, این دو مجموعه با بیش از 70 پرسنل و 10 سال سابقه و تکیه بر تجارب ارزشمند با هدف فعالت در زمینه فروش, طراحی و اجرای سیستم های پیشرفته تهویه مطبوع صنعتی و خانگی و ارائه خدمات پس از فروش سیستم های تهویه مطبوع پیشرفته و هوشمند گام برمیدارند, بی تردید از بدو تاسیس تاکنون ایجاد همراهی و همدلی بسیار ارزشمند همکاران و مهندسان مجرب و متخصص در محقق شدن اهداف شرکت و اجرای پروژه های بزرگ استانی و کشوری تاثیر به سزایی داشته است.

آدرس HVAC: گیلان ، رشـــت ، تقاطع بلوار شـــهید انـصـــــاری گـــلباغ نـماز ، نـبـش ولــیعصـــــــر 3
تـــلفن: 981334228+ __________________________https://hvacteam.ir/ __________________________
آدرس YESTCO: گیلان ، رشت ، 200متر بالاتر از میدان قلی پور به سمت فلکه جهاد , انتهای پل , سمت راست
تـــلفن: 9833112659+ ________________________https://www.yestco.ir/ __________________________

========================================================================================

1024

پروژه انجام شده

3295

خدمات به مشتریان

3000

مشتریان راضی

6000

فروش محصول

چرا ما را انتخاب کنید؟

شرکت ما مجموعه ای از افراد متخصص و حرفه ای در حوزه تهویه مطبوع است که هدف اصلی آن ارتباط مستقیم و دوستانه با مشتریان خود می باشد. در این راستا شرکت ما چهارچوب هایی به عنوان خط مشی کاری خود تعریف کرده تا همواره مشتریان خود را از نحوه عملکرد و نتیجه خدمات راضی نگه دارد.

پرورش پرسنل متخصص

یکی از اصول کاری ما بر این است که پیش از هر چیزی منافع مشتری را در نظر گرفته، شاید فکر کنید که این اصل با منافع مالی شرکت منافات دارد اما باید به شما بگویم که همین اصل باعث شده است تا اعتماد مشتریان جلب گردد. این اصل حتی در جهت پیشرفت بالا در روند کاری پروژه ها نیز به ما کمک نموده است.

مشاوره صادقانه

یکی از اصول کاری ما بر این است که پیش از هر چیزی منافع مشتری را در نظر گرفته، شاید فکر کنید که این اصل با منافع مالی شرکت منافات دارد اما باید به شما بگویم که همین اصل باعث شده است تا اعتماد مشتریان جلب گردد. این اصل حتی در جهت پیشرفت بالا در روند کاری پروژه ها نیز به ما کمک نموده است.

کیفیت محصولات و تجهیزات

کیفیت اجرایی از دیگر اصول مهم تیم ما می باشد، محصولات و تجهیزات ما با حساسیت توسط کارشناسان متخصص در علم سیستم های تهویه مطبوع انتخاب شده اند تا علاوه بر داشتن استاندارد ، کیفیت بالا ، کارایی طولانی مدت ، رضایت مشتریان و کارفرمایان را به همراه داشته باشند وهمچنین با ایجاد یک دپارتمان فعال جهت پشتیبانی به صورت تمام وقت در کنار شما مشتریان هستیم.

جدیدترین پروژه های در حال اجرا

شرکت ما با تکیه بر تجارب ارزشمند ، با هدف فعالیت در زمینه طراحی و اجرای سیستم های تهویه مطبوع بی تردید از بدو تاسیس تاکنون با همراهی و همدلی بسیار ارزشمند همکاران و مهندسان مجرب ، پروژه های بسیاری را در سطح کشور به انجام رسانده ، مسلماً همکاری جمعی و تلاش تمامی همکاران عزیز، عامل اصلی موفقیت این شرکت بوده است.

مجتمع تجاری و اقامتی امام رضا (ع) مشهد
مجتمع تجاری مسکونی لاهیجان
ساختمان پزشکان باران
ساختمان پزشکان دکتر کریمی نصب

در ارتباط باشید

برای تماس با ما راحت باشید