نمایندگی گلدیران رشت

نمایندگی گلدیران رشت

شرکت مشتریان گلدیران

شرکت مشتریان گلدیران یکی از زیرمجموعه‌های شرکت گلدیران است که با وظیفه و تعهد خدمت به مشتریان طی سال‌ها خدمات پس از فروش محصولات لوازم خانگی،
دستگاه‌های صوتی و تصویری و همچنین سیستم‌های تهویه مطبوع خانگی ال جی و گلدیران را در سرتاسر ایران و در استان گیلان با نمایندگی گلدیران رشت ارائه داده و اکنون نیز طبق روال قبل
خدمات پس از فروش محصولات ال جی و دستگاه‌های مارک جی پلاس را در سراسر ایران ارائه می‌دهد.
نمایندگی گلدیران رشت شرکت یستکو (خانه تهویه مطبوع گیلان) که دستگاه خریداری شده از سوی شما مشتریان عزیز را نصب و راه‌اندازی کرده
و در فواصل زمانی معین سرویس دوره‌ای نمایند.
بازه زمانی استاندارد سرویس دوره‌ای به منظور نگهداشت صحیح دستگاه‌ها از سوی خدمات پس از فروش و مرکز پشتیبانی مشتریان گلدیران به تمامی مشتریان اطلاع‌رسانی شده
و در کوتاهترین زمان و با رعایت اصول فنی سرویس دستگاه، خدمات مورد نیاز ارائه می‌شود.
گلدیران نماینده رسمی و اصلی الجی در ایران بوده و با تکنسین‌های آموزش‌دیده، ماهر و با تجربه ایرادات دستگاه را با استفاده از قطعات اصلی و استاندارد تعمیر می‌کند.
خدمات نصب و تعمیرات گلدیران در کوتاهترین زمان و با رعایت اصول مشتری‌مداری به نحوی انجام می‌شود که هدف نهایی تمامی بخش‌های سازمان، رضایتمندی مشتری از ارائه خدمات است.
کارشناسان مرکز ارتباطات گلدیران در تمامی روزهای هفته و به صورت شبانه‌روزی پاسخگوی سوالات فنی و غیرفنی مشتریان هستند و مشتریان عزیز می‌توانند در مورد نحوه‌ی کار با دستگاه‌ها،
درخواست‌ها و سرویس‌های مورد نیاز و …. با کارشناسان گلدیران در ارتباط باشند.

مشتریان گرامی در صورت نیاز به قطعات جانبی دستگاه‌ها

مشتریان گرامی در صورت نیاز به قطعات جانبی دستگاه‌ها نیز می‌توانند قطعه‌ی مورد نظر خود را بر اساس مدل دستگاه بر روی همین سایت و یا به صورت تلفنی سفارش دهند
تا قطعه باکیفیت و اصلی دستگاه برای ایشان ارسال شود.
برند جی پلاس نیز تولید شرکت گلدیران بوده و طی چند سال اخیر محصولات لوازم خانگی، دستگاه‌های صوتی و تصویری و سیستم‌های تهویه مطبوع خانگی GPlus تولید و روانه بازار شده است.
خدمات پس از فروش دستگاه‌های جی پلاس نیز همانند دستگاه‌های ال جی از سوی گلدیران به صورت شبانه‌روزی و در سراسر ایران ارائه می‌شود.
نمایندگی خدمات تعمیرات محصولات جی پلاس و سرویس محصولات جی پلاس نیز در رشت شرکت یستکو (خانه تهویه مطبوع گیلان) می باشد.
یکی از سرویس‌های ویژه‌ی شرکت مشتریان گلدیران که پیشنهاد می‌کنیم حتما از آن استفاده کنید، تمدید گارانتی محصولات است.
مشتریان عزیز می‌توانند از پایان مدت زمان گارانتی دستگاه‌ها، محصولات خود را مجدد گارانتی کنند تا بتوانند از امتیازات خدمات پس از فروش همانند بازه گارانتی دستگاه استفاده کرده
و در ارتباط با خرابی‌های احتمالی و ایراداتی که ممکن است برای هر دستگاهی اتفاق بیفتد، نگرانی نداشته باشند.

نمایندگی رسمی رشت گلدیران

مزایای خدمات پس از فروش گلدیران

توصیه می‌کنیم حتی پس از گذشت مدت زمان گارانتی نیز خدمات مربوط به دستگاه ال جی و جی پلاس خود را از گلدیران دریافت نمایید؛

از مزایای دریافت خدمات از نمایندگی ال جی که همان نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش گلدیران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعمیرکاران شرکت گلدیران قبل از شروع به ارائه خدمات، دوره‌های آموزشی لازم فنی و غیرفنی را به طور کامل پشت سر گذاشته و در آزمون تئوری و عملی شرکت خواهند نمود. از این رو می‌توانید در ارتباط با دانش و تخصص کارشناسان اطمینان داشته باشید.
  • تعمیرات شرکت گلدیران دارای گارانتی بوده و پس از اینکه دستگاه شما تعمیر می‌شود، گارانتی تعمیر دارد و در صورت تکرار ایراد، پیگیری مرتبط انجام خواهد شد.
  • قطعات فنی مورد نیاز برای تعمیرات از کارخانه تولید محصول تهیه می‌شود و کاملا قابل اطمینان و اصل است.
  • قطعات جانبی دستگاه‌ها متناسب با نیاز مشتریان تامین شده و برای سفارش‌گذاری و خرید مشتریان ارائه خواهد شد.
  • شرکت گلدیران خدمات سرویس دوره‌ای دستگاه‌ها و تمدید گارانتی محصولات را نیز انجام می‌دهد و شما می‌توانید برای سرویس ماشین لباسشویی ال جی و جی پلاس، سرویس ماشین ظرفشویی جی پلاس و ال جی، سرویس یخچال ال جی و جی پلاس و…. درخواست خود را در همین سایت ثبت نمایید تا کارشناسان گلدیران در کوتاهترین زمان برای سرویس دستگاه مراجعه نمایند.

=========================================================================================

نمایندگی فروش، نصب و راه اندازی کولر اسپلیت، کولر گازی در رشت و استان گیلان، خدمات پس از فروش کولر اسپلیت در رشت و استان گیلان، خانه تاسیسات و تهویه مطبوع گیلان، اجنرال، گری و . . .
خانه تاسیسات و تهویه مطبوع گیلان (HVAC) در راستای توسعه شرکت یگانه صنعت تهویه(یستکو) تاسیس گردید, این دو مجموعه با بیش از 70 پرسنل و 10 سال سابقه و تکیه بر تجارب ارزشمند با هدف فعالت در زمینه فروش, طراحی و اجرای سیستم های پیشرفته تهویه مطبوع صنعتی و خانگی و ارائه خدمات پس از فروش سیستم های تهویه مطبوع پیشرفته و هوشمند گام برمیدارند, بی تردید از بدو تاسیس تاکنون ایجاد همراهی و همدلی بسیار ارزشمند همکاران و مهندسان مجرب و متخصص در محقق شدن اهداف شرکت و اجرای پروژه های بزرگ استانی و کشوری تاثیر به سزایی داشته است.

آدرس HVAC: گیلان ، رشـــت ، تقاطع بلوار شـــهید انـصـــــاری گـــلباغ نـماز ، نـبـش ولــیعصـــــــر 3
تـــلفن: 981334228+ __________________________https://hvacteam.ir/ __________________________
آدرس YESTCO: گیلان ، رشت ، 200متر بالاتر از میدان قلی پور به سمت فلکه جهاد , انتهای پل , سمت راست
تـــلفن: 9833112659+ ________________________https://www.yestco.ir/ __________________________

========================================================================================

1024

پروژه انجام شده

3295

خدمات به مشتریان

3000

مشتریان راضی

6000

فروش محصول

چرا ما را انتخاب کنید؟

شرکت ما مجموعه ای از افراد متخصص و حرفه ای در حوزه تهویه مطبوع است که هدف اصلی آن ارتباط مستقیم و دوستانه با مشتریان خود می باشد. در این راستا شرکت ما چهارچوب هایی به عنوان خط مشی کاری خود تعریف کرده تا همواره مشتریان خود را از نحوه عملکرد و نتیجه خدمات راضی نگه دارد.

پرورش پرسنل متخصص

یکی از اصول کاری ما بر این است که پیش از هر چیزی منافع مشتری را در نظر گرفته، شاید فکر کنید که این اصل با منافع مالی شرکت منافات دارد اما باید به شما بگویم که همین اصل باعث شده است تا اعتماد مشتریان جلب گردد. این اصل حتی در جهت پیشرفت بالا در روند کاری پروژه ها نیز به ما کمک نموده است.

مشاوره صادقانه

یکی از اصول کاری ما بر این است که پیش از هر چیزی منافع مشتری را در نظر گرفته، شاید فکر کنید که این اصل با منافع مالی شرکت منافات دارد اما باید به شما بگویم که همین اصل باعث شده است تا اعتماد مشتریان جلب گردد. این اصل حتی در جهت پیشرفت بالا در روند کاری پروژه ها نیز به ما کمک نموده است.

کیفیت محصولات و تجهیزات

کیفیت اجرایی از دیگر اصول مهم تیم ما می باشد، محصولات و تجهیزات ما با حساسیت توسط کارشناسان متخصص در علم سیستم های تهویه مطبوع انتخاب شده اند تا علاوه بر داشتن استاندارد ، کیفیت بالا ، کارایی طولانی مدت ، رضایت مشتریان و کارفرمایان را به همراه داشته باشند وهمچنین با ایجاد یک دپارتمان فعال جهت پشتیبانی به صورت تمام وقت در کنار شما مشتریان هستیم.

جدیدترین پروژه های در حال اجرا

شرکت ما با تکیه بر تجارب ارزشمند ، با هدف فعالیت در زمینه طراحی و اجرای سیستم های تهویه مطبوع بی تردید از بدو تاسیس تاکنون با همراهی و همدلی بسیار ارزشمند همکاران و مهندسان مجرب ، پروژه های بسیاری را در سطح کشور به انجام رسانده ، مسلماً همکاری جمعی و تلاش تمامی همکاران عزیز، عامل اصلی موفقیت این شرکت بوده است.

مجتمع تجاری و اقامتی امام رضا (ع) مشهد
مجتمع تجاری مسکونی لاهیجان
ساختمان پزشکان باران
ساختمان پزشکان دکتر کریمی نصب

در ارتباط باشید

برای تماس با ما راحت باشید