نمایندگی جی پلاس رشت

نمایندگی جی پلاس رشت

شرکت مشتریان گلدیران

نمایندگی جی پلاس رشت یکی از زیر مجموعه‌های شرکت گلدیران است که با وظیفه و تعهد خدمت به مشتریان طی سال‌ها خدمات پس از فروش محصولات لوازم خانگی،
دستگاه‌های صوتی و تصویری و همچنین سیستم‌های تهویه مطبوع خانگی ال جی و گلدیران را در سرتاسر ایران و در استان گیلان با نمایندگی گلدیران رشت ارائه داده و اکنون نیز طبق روال قبل
خدمات پس از فروش محصولات ال جی و دستگاه‌های مارک جی پلاس را در سراسر ایران ارائه می‌دهد.
نمایندگی گلدیران رشت شرکت یستکو (خانه تهویه مطبوع گیلان) که دستگاه خریداری شده از سوی شما مشتریان عزیز را نصب و راه‌اندازی کرده
و در فواصل زمانی معین سرویس دوره‌ای نمایند.
بازه زمانی استاندارد سرویس دوره‌ای به منظور نگهداشت صحیح دستگاه‌ها از سوی خدمات پس از فروش و مرکز پشتیبانی مشتریان گلدیران به تمامی مشتریان اطلاع‌رسانی شده
و در کوتاهترین زمان و با رعایت اصول فنی سرویس دستگاه، خدمات مورد نیاز ارائه می‌شود.

نمایندگی جی پلاس رشت

نماینده رسمی و اصلی الجی در ایران بوده و با تکنسین‌های آموزش‌دیده، ماهر و با تجربه ایرادات دستگاه را با استفاده از قطعات اصلی و استاندارد تعمیر می‌کند.
خدمات نصب و تعمیرات گلدیران در کوتاهترین زمان و با رعایت اصول مشتری‌مداری به نحوی انجام می‌شود که هدف نهایی تمامی بخش‌های سازمان، رضایتمندی مشتری از ارائه خدمات است.
کارشناسان مرکز ارتباطات گلدیران در تمامی روزهای هفته و به صورت شبانه‌روزی پاسخگوی سوالات فنی و غیرفنی مشتریان هستند و مشتریان عزیز می‌توانند در مورد نحوه‌ی کار با دستگاه‌ها،
درخواست‌ها و سرویس‌های مورد نیاز و …. با کارشناسان گلدیران در ارتباط باشند.

شرکت مشتریان گلدیران

شرکت مشتریان گلدیران، مشاوره، پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصـولات لوازم خانگی، صوتی تصویری و سیستم‌های تجاری را برعهده دارد.

این شرکت با دارا بودن بیش از ۱۰۰۰ مرکز پشتیبانی و خدمات مشتریان در سراسر کشور خدمات ۲۴ ساعته شامل تامین قطعات و لوازم یدکی در سریع‌ترین زمان،

ارسال محصـولات خریداری شده به درب منزل (Home Delivery) و آموزش نحوه صحیح کار با محصولات را در حضور تکنسین‌های متخصص پاسخگو است.

نمایندگی جی پلاس رشت

شرکت مهندسی و مشاوره مبتکران گلدیران

شرکت مهندسی و مشاوره مبتکران گلدیران با هدف آسوده کردن خیال دست اندرکاران صنعت ساختمان شامل پیمانکاران، مشاوران و شرکت‌های سازنده،

ضمن به عهده گرفتن کل فرآیند طراحی، فروش، نظارت و اجرا تاسیسات تهویه مطبوع پروژه‌‎ها و با هدف جلب رضایتمندی مشتریان، سه فاکتور کیفیت بالا، قیمت مناسب،

خدمات و پشتیبانی سریع را سرلوحه خود قرار داده است.

از جمله خدمات این شرکت عبارتند از:

 خدمات مهندسی و مشاوره حرفه‌ای به صورت رایگان

 ارائه محاسبات مهندسی جهت برآورد بار برودتی و حرارتی مطابق با نوع کاربری و اقلیم آب و هوایی

 ارائه نقشه‌های مهندسی از قبیل جانمایی، کانال و لوله کشی مطابق با استانداردهای جهانی

 فروش محصولات تهویه مطبوع صنعتی بر اساس نیازمندی پروژه‌ها

 نظارت بر اجرای عملیات لوله کشی، نصب و راه‌‌اندازی توسط مهندسین با تجربه

شرکت مهندسی و مشاوره مبتکران گلدیران طی سال‌های اخیر جهت تامین کامل نیازمشتریان، اقدام به ارائه تمامی محصولات مرتبط با صنعت تهویه مطبوع در بازار کشور نموده است

که می‌توان به حضور گسترده در پروژه‌های تجاری، بیمارستانی، صنعتی (پروژه‌های نفتی و نیروگاهی)، مسکونی و کاربری خاص (تونل، دیتاسنتر، اتاق تمیز) و غیره اشاره کرد.

تولید و تامین کالا

گلدیران با دارا بودن دوسایت بزرگ در سیرجان کرمان (با بیش از ۱۴ هکتار مساحت، ۷۰ هزار مترمربع زیربنای تولیدی -اداری شامل کارخانه‌های تولید تلویزیون، برد الکترونیکی، جارو برقی و یخچال فریزر) و کاسپین قزوین (با بیش از ۵۰ هزار مترمربع مساحت و بیش از ۳۰ هزار مترمربع زیر بنای تولیدی-اداری شامل کارخانجات تولید ماشین لباسشویی با ظرفیت تولید سالانه ششصد هزار دستگاه) تولیدات انواع محصولات خود را در بالاترین سطح کیفی به‌انجام می‌رساند.  وجـود این کارخانه‌ها، علاوه بر فرصت انتـقال فن‌آوری‌های نـوین به داخل کشور، فرصت‌های شغلی بسیاری را نیـز برای جوانان ایرانی ایجاد می‌کنند.

در بحث تامین نیز واحدهای بازرگانی، زنجیره تامین، مالی و بازاریابی در ستـاد مرکزی گلدیران وظیفه مذاکره با برندهای معتبر بین‌المللی و آماده‌سازی بسـتر مناسـب برای حضور این برندها در بازار داخلی را برعهده دارند.

شبکه فروش و توزیع گلدیران

شبکه توزیع  گلدیران شامل ۶۰۰ فروشگاه و نمایشگاه در سراسر کشور است. تعداد فروشگاه‌ها و حضور در نقاط کلیدی هر شهر،

فرآیند دسترسی مصرف‌کنندگان به محصولات را بسیار آسان کرده است.

همچنین گلدیران با بیش از ۲۰ فروشگاه اختصاصی با برند گلدیران‌پلاس در سراسر کشور، تلاش داشته تا بهترین راهنمایی را برای خرید محصولات انحصاری گلدیران در ذهن مشتریان ثبت کند.

شرکت لجستیک گلدیران

لجستیک گلدیران، به عنوان بازوی اصلی گروه گلدیران در‌زمینه حمل‌و‌نقل و انبارداری ایفای نقش می‌کند.

این شرکت با در اختیار داشتن تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفته و انبارهای مکانیزه در تهران و شهرستان‌ها کلیه عملیات لجستیکی محصولات

را با سرعت و دقت از مرحله ترخیص تا انبارهای گلدیران، فروشگاه‌ها و در‌نهایت به درب منزل مصرف کنندگان (Home Delivery) به انجام می رساند.

گلدیران برای پاسخ به حجم تقاضای کالا و در جهت بهبود بازدهی خدمات انبارداری، بزرگترین و پیشرفته‌ترین انبار طبقاتی محصولات در خاورمیانه را احداث کرده است.

انبار یاقوت با بیش از ۴۰۰۰۰ مترمربع مساحت و۶۰۰۰۰  مترمکعب ظرفیت مفید ذخیره‌سازی، امکان تخلیه و بارگیری همزمان ۲۰ تریلی را فراهم کرده است.

=========================================================================================

نمایندگی فروش، نصب و راه اندازی کولر اسپلیت، کولر گازی در رشت و استان گیلان، خدمات پس از فروش کولر اسپلیت در رشت و استان گیلان، خانه تاسیسات و تهویه مطبوع گیلان، اجنرال، گری و . . .
خانه تاسیسات و تهویه مطبوع گیلان (HVAC) در راستای توسعه شرکت یگانه صنعت تهویه(یستکو) تاسیس گردید, این دو مجموعه با بیش از 70 پرسنل و 10 سال سابقه و تکیه بر تجارب ارزشمند با هدف فعالت در زمینه فروش, طراحی و اجرای سیستم های پیشرفته تهویه مطبوع صنعتی و خانگی و ارائه خدمات پس از فروش سیستم های تهویه مطبوع پیشرفته و هوشمند گام برمیدارند, بی تردید از بدو تاسیس تاکنون ایجاد همراهی و همدلی بسیار ارزشمند همکاران و مهندسان مجرب و متخصص در محقق شدن اهداف شرکت و اجرای پروژه های بزرگ استانی و کشوری تاثیر به سزایی داشته است.

آدرس HVAC: گیلان ، رشـــت ، تقاطع بلوار شـــهید انـصـــــاری گـــلباغ نـماز ، نـبـش ولــیعصـــــــر 3
تـــلفن: 981334228+ __________________________https://hvacteam.ir/ __________________________
آدرس YESTCO: گیلان ، رشت ، 200متر بالاتر از میدان قلی پور به سمت فلکه جهاد , انتهای پل , سمت راست
تـــلفن: 9833112659+ ________________________https://www.yestco.ir/ __________________________

========================================================================================

1024

پروژه انجام شده

3295

خدمات به مشتریان

3000

مشتریان راضی

6000

فروش محصول

چرا ما را انتخاب کنید؟

شرکت ما مجموعه ای از افراد متخصص و حرفه ای در حوزه تهویه مطبوع است که هدف اصلی آن ارتباط مستقیم و دوستانه با مشتریان خود می باشد. در این راستا شرکت ما چهارچوب هایی به عنوان خط مشی کاری خود تعریف کرده تا همواره مشتریان خود را از نحوه عملکرد و نتیجه خدمات راضی نگه دارد.

پرورش پرسنل متخصص

یکی از اصول کاری ما بر این است که پیش از هر چیزی منافع مشتری را در نظر گرفته، شاید فکر کنید که این اصل با منافع مالی شرکت منافات دارد اما باید به شما بگویم که همین اصل باعث شده است تا اعتماد مشتریان جلب گردد. این اصل حتی در جهت پیشرفت بالا در روند کاری پروژه ها نیز به ما کمک نموده است.

مشاوره صادقانه

یکی از اصول کاری ما بر این است که پیش از هر چیزی منافع مشتری را در نظر گرفته، شاید فکر کنید که این اصل با منافع مالی شرکت منافات دارد اما باید به شما بگویم که همین اصل باعث شده است تا اعتماد مشتریان جلب گردد. این اصل حتی در جهت پیشرفت بالا در روند کاری پروژه ها نیز به ما کمک نموده است.

کیفیت محصولات و تجهیزات

کیفیت اجرایی از دیگر اصول مهم تیم ما می باشد، محصولات و تجهیزات ما با حساسیت توسط کارشناسان متخصص در علم سیستم های تهویه مطبوع انتخاب شده اند تا علاوه بر داشتن استاندارد ، کیفیت بالا ، کارایی طولانی مدت ، رضایت مشتریان و کارفرمایان را به همراه داشته باشند وهمچنین با ایجاد یک دپارتمان فعال جهت پشتیبانی به صورت تمام وقت در کنار شما مشتریان هستیم.

جدیدترین پروژه های در حال اجرا

شرکت ما با تکیه بر تجارب ارزشمند ، با هدف فعالیت در زمینه طراحی و اجرای سیستم های تهویه مطبوع بی تردید از بدو تاسیس تاکنون با همراهی و همدلی بسیار ارزشمند همکاران و مهندسان مجرب ، پروژه های بسیاری را در سطح کشور به انجام رسانده ، مسلماً همکاری جمعی و تلاش تمامی همکاران عزیز، عامل اصلی موفقیت این شرکت بوده است.

مجتمع تجاری و اقامتی امام رضا (ع) مشهد
مجتمع تجاری مسکونی لاهیجان
ساختمان پزشکان باران
ساختمان پزشکان دکتر کریمی نصب

در ارتباط باشید

برای تماس با ما راحت باشید